FIBARO

Preču salīdzināšana (0)
1-2 nedēļas
FIBARO CARBON MONOXIDE DETECTOR FIBARO CARBON MONOXIDE DETECTOR

Fibaro

FIBARO CARBON MONOXIDE DETECTOR

100,00€ Bez nodokļa: 82,65€

Sertificēts tvana gāzes (CO) sensors ar vēl neredzētu precizitāti. Sensors spēj noteikt pat nelielas izmaiņas CO daudzumā, kas varētu ietekmēt jūsu labsajūtu. Nekavējoties saņemsiet ziņojumus, ja CO līmenis būs augstāks par normu. Sensors spēj strādāt arī bez savienojuma ar sistēmu, tādējādi tas nepārtraukti uzrauga mājokli. ..

1-2 nedēļas
FIBARO FLOOD SENSOR FIBARO FLOOD SENSOR

Fibaro

FIBARO FLOOD SENSOR

60,00€ Bez nodokļa: 49,59€

Fibaro Flood Sensor ir universāls, Z-Wave Plus atbalstošs, plūdu un temperatūras sensors. Ierīce var darboties no baterijas vai barošanas avota (12 vai 24 V). Brīdinājums par applūšanu tiek nosūtīts Z-Wave tīkla ierīcēm vai papildu jebkuram brīdinājuma sistēmas kontrolierim, atverot NC kontaktu. Ierīcē ir iebūvēts temperatūras sensors, kas ļauj uzraudzīt apkārtējās vides temperatūru. Fibaro Flood ..

1-2 nedēļas
FIBARO HOME CENTER 2 FIBARO HOME CENTER 2

Fibaro

FIBARO HOME CENTER 2

599,00€ Bez nodokļa: 495,04€

Home Center 2 ir ēkas pārvaldīšanas sistēma, kurai ir iespējams piekļūt no interneta pārlūkprogrammas vai mobilā tālruņa. Tā darbojas ar Fibaro Z-Wave un citu ražotāju Z-Wave produktiem. Uzstādīts plašs spraudņu klāsts “trešās puses” ražotāju viedajiem televizoriem, kamerām, termostatiem, signalizācijas paneļiem, mediju atskaņotājiem un kontroles sistēmām. Viegli lietojams režīmu veidotājs ietaupa..

1-2 nedēļas
FIBARO HOME CENTER LITE FIBARO HOME CENTER LITE

Fibaro

FIBARO HOME CENTER LITE

279,00€ Bez nodokļa: 230,58€

Fibaro Home Center Lite 2 ir vieds vadības centrs, kas spēj apvienot Z-Wave ierīces vienā tīklā, padarot to kontroli ērtu un vienkāršu. Var pievienot līdz pat 230 Z-Wave ierīcēm, veidot scenārijus un pielāgot to darbību savām vajadzībām ar pāris "klikšķiem". Lietotājam draudzīgs interfeiss, kas ļauj pilnvērtīgi izprast un izmantot ierīces funkcijas. Iestrādāta elektroenerģijas patēriņa uzraudzīšan..

1-2 nedēļas
FIBARO INTERCOM FIBARO INTERCOM

Fibaro

FIBARO INTERCOM

900,00€ Bez nodokļa: 743,80€

Fibaro Intercom ir viedais durvju zvans. Inteliģents, elegants un multifunkcionāls risinājums tiem, kas grib nepārtraukti sekot līdzi tam, kas notiek pie mājokļa durvīm vai mājokļa priekšā. Ierīce ļauj atbildēt uz durvju zvaniem, atrodoties jebkurā pasaules vietā. Viens ekrāns ar ekstra-platu redzes lenķi (180 grādi) nodrošina detalizētu attēlu. Ciemiņi var atstāt videoziņojumus, ja neatbildat uz ..

1-2 nedēļas
FIBARO MOTION SENSOR FIBARO MOTION SENSOR

Fibaro

FIBARO MOTION SENSOR

58,00€ Bez nodokļa: 47,93€

Fibaro Motion Sensor ir universāls Z-Wave multi-sensors. Papildus kustību noteikšanai, mēra arī temperatūru un gaismas intensitāti. Sensorā iebūvētais akselerometrs nosaka atrašanās vietas izmaiņas vai jebkurus mēģinājumus atvērt tā korpusu. Fibaro Motion Sensor darbojas no baterijas un ir veidots, lai tas būtu ātri un ērti uzstādāms uz jebkādas virsmas. LED indikators signalizē par kustību, tempe..

1-2 nedēļas
FIBARO SMOKE SENSOR FIBARO SMOKE SENSOR

Fibaro

FIBARO SMOKE SENSOR

65,00€ Bez nodokļa: 53,72€

Fibaro Smoke Sensor ir universāls, optiskais Z-Wave dūmu detektors. Brīdinājums par uguni tiek signalizēts ar skaņu, vizuālu mirgojošu indikatoru, kā arī tiek nosūtīts Z-Wave brīdinājums un kontroles komandas. Optiskais sensors nosaka dūmus agrīnā ugunsgrēka stadijā, bieži pirms parādās liesmas un sāk strauji paaugstināties temperatūra. Vēl vairāk – ierīcei ir iebūvēts temperatūras sensors, kas ir..

1-2 nedēļas
FIBARO SWIPE GESTURE CONTROLLER FIBARO SWIPE GESTURE CONTROLLER

Fibaro

FIBARO SWIPE GESTURE CONTROLLER

150,00€ Bez nodokļa: 123,97€

Fibaro Swipe ir revolucionārs, no baterijām darbināms, ar žestiem kontrolējams panelis, kas ļauj jums pārvaldīt ierīces Z-Wave tīklā. Pavelciet savu plaukstu uz augšu, uz leju, pa kreisi vai pa labi šī paneļa priekšā, veiciet apļveida žestus un izmantojiet žestus atkārtoti, lai iegūtu pilnu un intuitīvu vadību pār savu viedo māju. Uzstādītā ierīce lieliski iederēsies jūsu interjerā, jo tā ir veido..

1-2 nedēļas
FIBARO THE HEAT CONTROLLER / THERMOSTAT FIBARO THE HEAT CONTROLLER / THERMOSTAT

Fibaro

FIBARO THE HEAT CONTROLLER / THERMOSTAT

80,00€ Bez nodokļa: 66,12€

Fibaro radiatora termogalva ir attālināti vadāma termostatiska vadības ierīce, ko iespējams uzstādīt nepieciešamajās mājokļa telpās. To var uzstādīt bez īpašas piepūles un instrumentiem uz trīs dažādiem radiatoru vārstiem. Veidojiet apsildes grafikus, kontrolējiet temperatūru attālināti un ietaupiet enerģiju. ..

1-2 nedēļas
FIBARO THE HEAT CONTROLLER TEMPERATURE SENSOR FIBARO THE HEAT CONTROLLER TEMPERATURE SENSOR

Fibaro

FIBARO THE HEAT CONTROLLER TEMPERATURE SENSOR

20,00€ Bez nodokļa: 16,53€

Fibaro Heat Controller Temperature sensor ir temperatūras sensors, kas izstrādāts speciāli Fibaro termogalvām. Novietojiet to sev ērtā telpas vietā, lai kontrolētu siltumpadevi vēl precīzāk. Sensors nolasīs temperatūru attiecīgajā telpas vietā un nodos informāciju termogalvai, kas attiecīgi pieregulēs radiatoru. Katram sensoram var pievienot līdz 3 termogalvām...

1-2 nedēļas
FIBARO WALL PLUG FIBARO WALL PLUG

Fibaro

FIBARO WALL PLUG

65,00€ Bez nodokļa: 53,72€

Vismazākā un tehnoloģiski attīstītākā kontaktligzda. Kontrolējiet elektroierīču darbību ar viedtālruni, veidojiet grafikus - kad ieslēgt/izslēgt elektroierīces, sekojiet līdzi elektroenerģijas patēriņam. Neskaitāmi daudz iespēju un scenāriju - izveidojiet savu mājokļa "ekosistēmu"! ..

1-2 nedēļas
FIBARO WINDOWS/DOOR SENSOR FIBARO WINDOWS/DOOR SENSOR

Fibaro

FIBARO WINDOWS/DOOR SENSOR

50,00€ Bez nodokļa: 41,32€

Fibaro Door/Window Sensor 2 ir bezvadu, no baterijas darbināms, Z-Wave Plus saderīgs, magnētiska kontakta sensors. Atvēršana tiek piefiksēta, atdalot sensora korpusu no magnēta. Sensors var tikt izmantots, lai izsauktu kādas darbības un sniegtu informāciju par durvju, logu, garāžas durvju u.c. atvēršanu un aizvēršanu. Fibaro Door/Window Sensor 2 ir aprīkots ar iebūvētu temperatūras sensoru. ..

Rāda no 1 līdz 12 kopā 12 (Kopā lapu - 1)