Sensori

Rāda no 1 līdz 7 kopā 7 (Kopā lapu - 1)
1-2 nedēļas
FIBARO CARBON MONOXIDE DETECTOR FIBARO CARBON MONOXIDE DETECTOR

Ražotāji Fibaro

FIBARO CARBON MONOXIDE DETECTOR

100,00€ Bez nodokļa: 82,65€

Sertificēts tvana gāzes (CO) sensors ar vēl neredzētu precizitāti. Sensors spēj noteikt pat nelielas izmaiņas CO daudzumā, kas varētu ietekmēt jūsu labsajūtu. Nekavējoties saņemsiet ziņojumus, ja CO līmenis būs augstāks par normu. Sensors spēj strādāt arī bez savienojuma ar sistēmu, tādējādi tas nepārtraukti uzrauga mājokli. ..

1-2 nedēļas
FIBARO FLOOD SENSOR FIBARO FLOOD SENSOR

Ražotāji Fibaro

FIBARO FLOOD SENSOR

60,00€ Bez nodokļa: 49,59€

Fibaro Flood Sensor ir universāls, Z-Wave Plus atbalstošs, plūdu un temperatūras sensors. Ierīce var darboties no baterijas vai barošanas avota (12 vai 24 V). Brīdinājums par applūšanu tiek nosūtīts Z-Wave tīkla ierīcēm vai papildu jebkuram brīdinājuma sistēmas kontrolierim, atverot NC kontaktu. Ierīcē ir iebūvēts temperatūras sensors, kas ļauj uzraudzīt apkārtējās vides temperatūru. Fibaro Flood ..

1-2 nedēļas
FIBARO MOTION SENSOR FIBARO MOTION SENSOR

Ražotāji Fibaro

FIBARO MOTION SENSOR

58,00€ Bez nodokļa: 47,93€

Fibaro Motion Sensor ir universāls Z-Wave multi-sensors. Papildus kustību noteikšanai, mēra arī temperatūru un gaismas intensitāti. Sensorā iebūvētais akselerometrs nosaka atrašanās vietas izmaiņas vai jebkurus mēģinājumus atvērt tā korpusu. Fibaro Motion Sensor darbojas no baterijas un ir veidots, lai tas būtu ātri un ērti uzstādāms uz jebkādas virsmas. LED indikators signalizē par kustību, tempe..

1-2 nedēļas
FIBARO SMOKE SENSOR FIBARO SMOKE SENSOR

Ražotāji Fibaro

FIBARO SMOKE SENSOR

65,00€ Bez nodokļa: 53,72€

Fibaro Smoke Sensor ir universāls, optiskais Z-Wave dūmu detektors. Brīdinājums par uguni tiek signalizēts ar skaņu, vizuālu mirgojošu indikatoru, kā arī tiek nosūtīts Z-Wave brīdinājums un kontroles komandas. Optiskais sensors nosaka dūmus agrīnā ugunsgrēka stadijā, bieži pirms parādās liesmas un sāk strauji paaugstināties temperatūra. Vēl vairāk – ierīcei ir iebūvēts temperatūras sensors, kas ir..

1-2 nedēļas
FIBARO THE HEAT CONTROLLER / THERMOSTAT FIBARO THE HEAT CONTROLLER / THERMOSTAT

Ražotāji Fibaro

FIBARO THE HEAT CONTROLLER / THERMOSTAT

80,00€ Bez nodokļa: 66,12€

Fibaro radiatora termogalva ir attālināti vadāma termostatiska vadības ierīce, ko iespējams uzstādīt nepieciešamajās mājokļa telpās. To var uzstādīt bez īpašas piepūles un instrumentiem uz trīs dažādiem radiatoru vārstiem. Veidojiet apsildes grafikus, kontrolējiet temperatūru attālināti un ietaupiet enerģiju. ..

1-2 nedēļas
FIBARO THE HEAT CONTROLLER TEMPERATURE SENSOR FIBARO THE HEAT CONTROLLER TEMPERATURE SENSOR

Ražotāji Fibaro

FIBARO THE HEAT CONTROLLER TEMPERATURE SENSOR

20,00€ Bez nodokļa: 16,53€

Fibaro Heat Controller Temperature sensor ir temperatūras sensors, kas izstrādāts speciāli Fibaro termogalvām. Novietojiet to sev ērtā telpas vietā, lai kontrolētu siltumpadevi vēl precīzāk. Sensors nolasīs temperatūru attiecīgajā telpas vietā un nodos informāciju termogalvai, kas attiecīgi pieregulēs radiatoru. Katram sensoram var pievienot līdz 3 termogalvām...

1-2 nedēļas
FIBARO WINDOWS/DOOR SENSOR FIBARO WINDOWS/DOOR SENSOR

Ražotāji Fibaro

FIBARO WINDOWS/DOOR SENSOR

50,00€ Bez nodokļa: 41,32€

Fibaro Door/Window Sensor 2 ir bezvadu, no baterijas darbināms, Z-Wave Plus saderīgs, magnētiska kontakta sensors. Atvēršana tiek piefiksēta, atdalot sensora korpusu no magnēta. Sensors var tikt izmantots, lai izsauktu kādas darbības un sniegtu informāciju par durvju, logu, garāžas durvju u.c. atvēršanu un aizvēršanu. Fibaro Door/Window Sensor 2 ir aprīkots ar iebūvētu temperatūras sensoru. ..

Rāda no 1 līdz 7 kopā 7 (Kopā lapu - 1)