Gaismas Maģija komanda apmeklēja gada galveno apgaismojuma izstādi Light + Building 2018 Frankfurtē pie Mainas, Vācijā.

Tas ir iespaidīgs pasākums, kas tiek veltīts apgaismojuma tehnoloģijām un intelektuālajām mājām. Izstādē tika pārstāvēti aptuveni 1650 uzņēmumi no visas pasaules. Pēc izstādes organizatoru datiem – izstādē piedalījās vairāk nekā 2700 dalībnieku un 211 500 apmeklētāju no 160 valstīm. No 18. līdz 23. martam visi interesenti varēja iepazīties ar apgaismojuma jomas inovācijām, plašu produktu un pakalpojumu klāstu. 

Light + Building tiek uzskatīta par svarīgāko izstādi visiem mūsu jomas ekspertiem-profesionāļiem. Piedalīšanās šajā izstādē ir liels pagodinājums uzņēmumam Gaismas Maģija. Mēs ar prieku nodemonstrējām apgaismojuma risinājumus un projektus mūsu partneriem, kā arī uzzinājām jaunākās idejas apgaismojuma tirgū, kuras piedāvāsim mūsu klientiem.

Pateicoties šim pasākumam, mēs varēsim uzlabot cenu piedāvājumu, veidot sadarbību ar jauniem partneriem un piegādātājiem, noslēgt ekskluzīvus līgumus par pasaules zīmolu pārstāvēšanu Latvijā. Vadošie ražotāji, aktuālākie risinājumi, jaunākās kolekcijas – mēs tvērām visu to labāko, lai to dāvātu arī jums. 

 

Nāciet uz apgaismojuma saloniem Gaismas Maģija, uzziniet vairāk par mums un mūsu produktiem!